НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Украина спаслась в матче с чехами ###

Украина спаслась в матче с чехами
Чехія (студенти) &minus- Україна (студенти) &minus- 1:1 (0:0).
Голи: 1:0 Смутни (77), 1:1 Старгородський (84).
Україна: Кисилиця, Запорожан, Піскун (Гунченко, 67), Гребинський, Башлай, Старгородський, Гордя, Худоб'як (Чорний, 72), Шевчук, Микуляк (Крохмалюк, 61), Монахов.
У четвер, 2 липня, студентська збірна України провела свій другий матч на всесвітній Універсіаді, що проходить у Сербії. Цього разу «синьо-жовті» зустрічалися з чехами, і знову, як і в першій грі проти команди Марокко, розійшлися із суперником миром &minus- 1:1.
Не забиваєш &minus- пропускай
Наставник нашої команди Володимир Лозинський зробив відповідні висновки після поєдинку з африканцями, і тепер його підопічні діяли в атаці набагато агресивніше. Достатньо зауважити, що вони завдали по воротах чехів 15 ударів, дев'ять з яких &minus- у площину. Проте тривалий час активність українців, які регулярно створювали гострі моменти, ніяк не могла знайти своє відображення у рахунку. Більш того, на 77-й хвилині після розіграшу кутового вони пропустили гол, і змушені вже були думати про те, як врятувати бодай одне очко.
За крок від перемоги
Відігралися «синьо-жовті» доволі швидко &minus- на 84-й хвилині півзахисник київського «Арсеналу» Артем Старгородський, який найчастіше загрожував воротам суперників (7 ударів!), нарешті домігся свого &minus- 1:1. Могли наші земляки вирвати й перемогу, проте захисник «Прикарпаття» Ігор Гребинський вже в компенсований арбітром час змарнував стовідсотковий шанс.
Канадський бар'єр
В іншому поєдинку групи В збірна Канади здолала марокканців (1:0), і саме в поєдинку з цією командою Україна, яка через дискваліфікацію не зможе задіяти капітана і стовпа оборони &minus- гравця сімферопольскої «Таврії» Антона Монахова, розіграє одну з двох путівок до чвертьфіналу &minus- наших співвітчизників влаштує лише перемога. Гра відбудеться 4 липня, початок &minus- о 18.30 за київським часом.
Група B
30 червня. Україна &minus- Марокко &minus- 0:0, Чехія &minus- Канада &minus- 3:1.
2 липня. Чехія &minus- Україна &minus- 1:1, Марокко &minus- Канада &minus- 0:1.